Plakat skierowany do uczniów szkoły podstawowej zawiera piętnaście kluczowych cech, które powinien posiadać dobry lider zespołu. Stanowi podpowiedź, które umiejętności należy rozwijać, by skutecznie zarządzać grupą ludzi.
Plakat skierowany do uczniów szkoły podstawowej zawiera cenne podpowiedzi i wskazówki. Podane informacje pomagają młodym ludziom zrozumieć, czym jest marka osobista i jakie działania przyczyniają się do jej budowania.
Plakat skierowany do uczniów szkoły podstawowej zawiera porady pomocne przy próbach dobrego zarządzania swoim czasem. Podane nazwy skutecznych zasad, metod i technik planowania czasu mają na celu zainteresowanie ucznia i zachęcenie go do samodzielnego zdobycia informacji.
Plakat pt. „Dołącz do zespołu!” zawiera listę korzyści, które niesie ze sobą praca w grupie. Są wśród nich między innymi wyższa motywacja, szansa na wymianę wiedzy i doświadczeń czy możliwość wspólnej radości z sukcesu. Plakat ma na celu promocję korzystania ze wsparcia innych ludzi w celu rozwiązania problemu.
Plakat pt. „Stres” zawiera najistotniejsze informacje oraz porady pomocne w radzeniu sobie w sytuacji przeżywania nadmiernego stresu. Uporządkowana i atrakcyjna graficznie treść może zostać wykorzystana np. jako materiał do gazetki informacyjnej. Pobierz i wydrukuj plakat dla uczniów szkół podstawowych.
Pobierz plakat ilustrujący branże i zawody przyszłości. Wykorzystaj go podczas zajęć z doradztwa zawodowego w szkole lub do stworzenia gazetki ściennej.
Przeczytaj również:
Pobierz plakat prezentujący różnice między kompetencjami miękkimi a twardymi. Materiał zawiera jasno i czytelnie zilustrowane przykłady kompetencji miękkich i twardych, dzięki czemu stanowi użyteczne narzędzie edukacyjne.
Pobierz plakat wskazujący uczniom, w jaki sposób poszukiwać zawodu marzeń. Droga do wymarzonego zawodu została przedstawiona jako podróż pociągiem – w jej trakcie uczeń odpowiada na pytania, które pozwalają mu wybrać kierunek kolejnego etapu wyprawy.
Pobierz plakat Kolej na szkołę ponadpodstawową do powieszenia w klasie lub gabinecie doradcy zawodowego w szkole podstawowej.
© Wiedza i Praktyka
/WiedzaiPraktyka
/wip