Czy uczeń, który nie przystąpił do egzaminu ósmoklasisty otrzymuje świadectwo?

Mirosława  Graf

Autor: Mirosława Graf

Dodano: 25 czerwca 2026
Czy uczeń, który nie przystąpił do egzaminu ósmoklasisty otrzymuje świadectwo?
Pytanie:

Jakie są konsekwencje nieusprawiedliwionej nieobecności ucznia na egzaminie ósmoklasisty i w jaki sposób dokumentuje się brak promocji mimo pozytywnych ocen rocznych? Czy jeżeli uczeń nie przystąpił do egzaminu, to otrzymuje świadectwo? 

Pozostało jeszcze 88% treści

Aby zobaczyć cały artykuł, zaloguj się lub zamów dostęp.

Jeśli nie masz jeszcze dostępu, załóż konto, a otrzymasz m.in.:

  • praktyczne wskazówki, które pomogą Ci w realizacji doradztwa zawodowego w Twojej placówce
  • atrakcyjne graficznie materiały – scenariusze i karty pracy
Sprawdź ofertę »
       
               

Adres e-mail:

Hasło

Nie pamiętam hasła
Mirosława  Graf

Autor: Mirosława Graf

Ekspert prawa oświatowego

Nowoczesne Doradztwo Zawodowe nr 83

Nowoczesne Doradztwo Zawodowe nr 83
Dostępny w wersji elektronicznej